Salon kominkowy z widokiem na projektowaną oranżerię.
PROJEKT WNĘTRZA

Willa pełna historii

Willa pełna historii

Przestronny i pełen światła wystrój znajduje się w remontowanej zabytkowej willi na Warszawskim Żoliborzu. Został zaprojektowany z myślą o bardzo eleganckim i dojrzałym mężczyźnie, który ceni sobie prostotę,
ale jednocześnie uwielbia detale wykonane z najwyższą precyzją. Wnętrze wypełniają szlachetne materiały, takie jak drewno i marmury, które dodają pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Styl wnętrza to eklektyzm, który łączy w sobie elementy zabytkowej kamienicy z nowoczesną architekturą.
Projektant dbał o poszanowanie historii, co widać w detalach i wykończeniach. Na uwagę zasługuje przepiękny kominek, który dzieli salon od oranżerii. To nie tylko piękny element dekoracyjny, ale również funkcjonalny. W salonie znajduje się wiele elementów, które dodają pomieszczeniu elegancji i stylu. W prywatnej strefie fitness natomiast można podziwiać piękne mozaiki, które nadają pomieszczeniu niepowtarzalnego klimatu. To idealne miejsce dla miłośników sportu, którzy cenią sobie wysoki standard i wygodę.

LOKALIZACJA

Warszawa, Polska

AUTOR KONCEPCJI

Grzegorz Wolski

WIZUALIZACJE

Grzegorz Wolski

Salon kominkowy z widokiem na projektowaną oranżerię. Salon kominkowy luksusowymi sofami w projektowanej willi. Strefa odpoczynku zaprojektowana jako połączenie prostoty i wysmakowanych detali. Projektant wnętrz - Stworzenie osobistych, luksusowych przestrzeni gabinetu. Strefa fitness wykończona luksusowymi mozaikami oraz kamieniem. Projekt strefy fitness ozdobionej mozaikami. Projekt wnętrza salonu kąpielowego luksusowej willi.
  • YEAR :
  • LOKALIZACJA : Warszawa, Polska
  • CATEGORY :
  • AUTOR KONCEPCJI : Grzegorz Wolski
  • WIZUALIZACJE : Grzegorz Wolski
error: